Hívjon Minket:+36 62 555 800
Kapcsolat
6728 Szeged, Vass Mátyás út 7.
Kövessen minket

Karrier részletek

Munkakör leírása

A SZEPLAST Zrt. szegedi munkavégzéssel az alábbi feladatok ellátására keres munkatársat: Raktársegéd.

Feladatok:
  • Alapanyagok biztosítása a termelés részére
  • Teherautók fel, – és lerakodása
  • Készletnyilvántartás-kezelése (alapanyag, késztermék, csomagolóanyag)
  • Automata csomagológép kezelés
  • Technológiai hulladékok kezelése
  • Raktárak tisztántartása
Elvárások:
  • Minimum alapfokú végzettség
Előnyt jelent:
  • Raktárban szerzett tapasztalat
  • Termelőüzemben szerzett gyakorlat
  • Magasraktározási rendszerek pakolásában való jártasság
  • Többutas elektromos oldalvillás targoncakezelésben való tapasztalat
  • Láncos daru kezelésében való tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Kiszámítható, biztos háttérrel rendelkező vállalat, aki hosszútávra tervez minden munkavállalójával
  • Kellemes és fiatalos munkahelyi légkör egy jó csapatban
  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Munkaruházat
  • targonca jogosítvány megszerzését támogatjuk

Munkába állás várható időpontja: azonnal

Munkavégzés helye: Szeged, Vass Mátyás út 5.

A pályázatokat (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) a csaba.adamek@szeplast.hu e-mail címre, a tárgymezőben „Raktársegéd” megjelölve kérjük beküldeni.

Önéletrajz küldéseJelentkezzen hozzánk önéletrajzával!

Click or drag a file to this area to upload.
Az adatvédelmi tájékoztatót letölthető innen.